وضعیت ارتباط مخابراتی ثابت و سیار در مناطقی از شهر تهران پس از آتش سوزی در یکی از حوضچه‌های ارتباطی منطقه ۸ مخابرات، ، پایدار شده است.

پایداری در وضعیت ارتباطی استان تهران پس از آتش‌سوزی در یکی از حوضچه‌های شرکت مخابرات

به گزارش گروه علم و پیشرفت شرکت زرتاج، صبح امروز در خبری اعلام شد که به علت آتش‌سوزی در یکی از حوضچه‌های ارتباطی منطقه ۸ مخابرات تهران، ارتباط مخابراتی ثابت و سیار  در شهرهای جنوبی استان تهران مختل شده است.

شرکت مخابرات ایران در بیانه‌ای اعلام کرد، کارشناسان مخابراتی در تلاش هستند تا اختلال ارتباط مخابراتی ثابت و سیار در بخش‌های احتمالی رفع شود؛ بر اساس اخبار رسیده حدود یک ساعت اینترنت همراه و ثابت چندین شرکت قطع شده یا با اختلال جدی مواجه شده بود. علاوه بر شبکه اینترنت همراه و ثابت، شبکه تلفن همراه نیز برای بعضی از کاربران در مناطق رباط‌کریم، فرودگاه مهرآباد و شهریار نیز مختل و یا از دسترس خارج شده و علی‌رغم نمایش آنتن، امکان برقراری تماس نیز وجود نداشت.

وضعیت پایدار خطوط ارتباطی در تهران

در همین رابطه محمدرضا بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران به رسانه‌ها گفت: امروز صبح آتش سوزی در دو حوضچه مخابراتی سمت فرودگاه حضرت امام(ره) و حول رباط کریم اتفاق افتاد، اما هیچگونه قطعی در ارتباطات فرودگاه به وجود نیامد.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه تلفن ثابت و دیتا نیز هیچ مشکلی به وجود نیامده است، افزود: محلی که حوضچه‌ها آسیب دیده بودند تقاطع جاده فرودگاه حضرت امام(ره) به پرند بوده و برای برقراری ارتباط از مسیرهای جایگزین استفاد شده و ارتباط در همه مناطق به صورت پایدار برقرار است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید