خانه شعر و ادبیات به‌مناسبت روز ملی دماوند «عصر روایت دماوند» را با حضور نویسندگانی چون غلامرضا طریقی، رضا امیرخانی و … برگزار می‌کند.

نویسندگان مطرح کشور در«عصر روایت دماوند» روایت‌های خود را می‌خوانند

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات شرکت زرتاج، خانه شعر و ادبیات به‌مناسبت روز ملی دماوند «عصر روایت دماوند» را با حضور نویسندگان و علاقه‌مندان برگزار می‌کند. مهدی قزلی نویسنده و مدیر خانه شعر و ادبیات در مورد این برنامه گفت: دماوند فقط یک کوه نیست، دماوند جایگاه هویتی مهمی در ادبیات و فرهنگ و ملیت ایرانی‌ها دارد و شاید به‌همین دلیل است که در شعرها، ترانه‌ها، عکس‌ها و آثار نویسندگان ما ردپایی از دماوند هست. مهدی قزلی در ادامه افزود: روایت دماوند، تنها روایت صعود نیست، روایت شکست هم هست. بعضی از شرکت‌کنندگان اصلاً پا بر این دامنه و قله نگذاشته‌اند. روایت دماوند، به‌نوعی روایت زندگی است.

این جلسه دومین نشست از سلسله برنامه‌های «عصر روایت»، بعد از برنامه «روایت بابا» است و به گفته مدیر خانه شعر و ادبیات عصر روایت‌ها ادامه خواهد داشت. در این برنامه که در روز یکشنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷، در خانه شعر و ادبیات برگزار می‌شود، معصومه صفایی‌راد، مکرمه شوشتری، محمدرضا شرفی خبوشان، مهری رحیم‌زاده، سمیه سیدین، غلامرضا طریقی، رضا امیرخانی و فرزانه منصوری (همسر زنده‌یاد نادر ابراهیمی) روایت‌های خود را برای مخاطبان می‌خوانند. حضور برای علاقه‌مندان آزاد است و این برنامه به‌طور مستقیم از صفحه روبیکای خانه شعر و ادبیات پخش می‌شود. نشانی خانه شعر و ادبیات: تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، خروجی کتابخانه ملی، بلوار دکتر حسن حبیبی، بلوار شهدای بانک مرکزی پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید