امروز با دیگر زنجانی‌ها همزمان با سراسر کشور و در چهل و سومین روز از عملیات طوفان‌الاقصی با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی «حمایت از مردم فلسطین»، جنایات جنگی رژیم کودک‌کش در غزه را محکوم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

خروش زنجانی‌ها در دفاع از مظلومان غزه

به گزارش شرکت زرتاج از زنجان، همه آمده بودند، پیر و جوان، زن و مرد، همه و همه، درست سر قرار هم آمده بودند، یکی با ویلچر، یکی با پای‌شکسته، یکی به همراه خانواده و دیگری با نوزاد خردسالش. اما تا چشم کار می‌کرد حضور دهشتادی‌ها و دهه نودی‌ها در چهارراه امیرکبیر و مرکز شهر و خیابان‌های اطراف چشمگیرتر بود.  آنها یک حرف مشترک می‌زدند آن هم این بود که مجامع بین‌المللی سکوتشان را بشکند و به دفاع از مردم فلسطین و کودکان بی‌گناه غزه بشتابد. امروز زنجانی‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و در چهل و سومین روز از عملیات طوفان‌الاقصی با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی حمایت از مردم فلسطین، جنایات جنگی رژیم کودک‌کش در غزه را محکوم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

این تجمع که از ساعت ۱۵ از خیابان امیرکبیر زنجان آغاز شده است و تا میدان انقلاب ادامه خواهد داشت تجمعی که از قشرهای مختلف مردم  در آن حضور دارند. مردم با در دست داشدست‌داشتن پلاکارد‌های«مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، فلسطین فلسطین حمایتت می‌کنیم و… و نیز با در دست داشتن پرچم فلسطین و پرچم جمهوری اسلامی، ضمن اعلام انزجار از حامیان اسراییل، حملات وحشیانه به بیمارستان‌های غزه و مجروح کردن صدها هزار مردم بی‌دفاع را محکوم کردند. امروز در این تجمع دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها حضور پر رنگی دارنند و کودکان زنجانی نیز به همراه خانواده در این تجمع شرکت کرده‌اند و با دردست‌داشتن نقاشی‌های که حال و هوای این روزهای کودکان غزه را به تصویر کشیده، ضمن اعلام حمایت خود از کودکان بی‌گناه غزه، شهادت مظلومانه بیش از 5 هزار کودک مظلوم توسط رژیم جعلی صهیونیست را محکوم می‌کنند. همچنین مردم مومن، انقلابی و ولایی زنجان با حضور در راهپیمایی امروز، آمریکای جنایت‌کار را عامل اصلی نسل‌کشی و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیست اعلام و خواستار این بودند که مجامع بین‌المللی باید سکوت خود را بشکند و مقابل جنایات جنگی و نسل‌کشی را بگیرد.

علاوه‌بر مردم زنجان، نظیر این راهپیمایی امروز در شهر‌های ابهر، خرمدره، سلطانیه، ایجرود، ماهنشان، خدابنده و نیز در روستاها حتی در کوچک‌ترین روستاهای دورافتاده استان زنجان نیز برگزار و مردم ضمن اعلام انزجار از رژیم جعلی و حامیان آنها، حملات وحشیانه رژیم غاصب را محکوم کردند. این روزها که در غزه فوج فوج جنازه کودک و خردسال و شیرخوار، زن و مرد، پیر و جوان بر روی زمین می‌افتند موج گسترده‌ای از خشم و اعتراض را در سرتاسر جهان برانگیخته است و بسیاری از کشور‌های اروپایی به دفاع از مردم سرزمین اشغالی پرداخته‌اند. پایان پیام/۷۳۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید