خبر از این بهتر هم داریم؟! بهار آمد و بهاری دیگر در دلش. یکی نو شدن و رویش طبیعت است و دیگری تازه شدن و طراوت روح و جان و خود بسته ای است که هر لحظه اش می تواند بستری برای آفرینش خبری خوب باشد.

خبرخوب|جهادگران در این شهر چه می کنند؟/از قهرمانی تیم ملی تا رفع چالش قطره آهن خوراکی

گروه خبر خوب: خبر از این بهتر هم داریم؟! بهار آمد و بهاری دیگر در دلش. یکی نو شدن و رویش طبیعت است و دیگری تازه شدن و طراوت روح و جان و خود بسته ای است که هر لحظه اش می تواند بستری برای آفرینش خبری خوب باشد. خبرهایی از بندگی و بنده نوازی، عاشقی و عشق ورزی، خدمت و خدمت گزاری، ساختن و سازندگی و هر آنچه دلتان را شاد، لب تان را خندان و غرورتان را لبریز می کند.

*خوشا به حال حواس های جمع و دل های مهربان!  با هوای دل‌چسب بهاری و صدای گوش‌نواز پرندگان بر روی شاخه‌های درختی کهنسال در خانه‌ای قدیمی با آجرهای شکسته، دلتان لک می‌زند گوشه‌ای از این حیاط بی‌ریا هم سفره اهل این خانه شوید. چه کسی است که نداند در این  روزها که از سویی عید نوروز است و از سوی دیگر سفره میهمانی خداوند پهن ، آغوش دل‌های بزرگ و دریایی صاحبان این خانه‌های کوچک و محقر هم برای میهمانان عید و افطار باز است و دل هایشان برای میهمان نوازی پر می‌کشد. اما  … حالا که بساط دید و بازدیدها حسابی داغ و به راه است و شاید حواسمان را کمی پرت کند، آمدن رمضان و پهن شدن سفره میهمانی خداوند بهانه ای مبارک شده  که دلها را مهربان تر کند،بلکه بیشتر برای هم بتپند و حواس ها را جمع تر کند تا به دادِ دردهای دردمندان برسند. مصداق آن هم این خبر خوب است. «هوشنگ فولادی»،مسئول سازمان بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری از اعزام ۸۵ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، دامپزشکی، اشتغالزایی، آموزشی و محرومیت زدایی به مناطق مختلف استان تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داده است. خدا خیر دهد به گروه های جهادی که در این موسم بهار بندگی و بهار طبیعت  اهل‌وعیال را به خدا سپرده،کوله‌بار سفر بسته و عزمشان را جزم کرده‌اند تا میهمان خانه‌های بی‌ریای روستایی شوند تا در لحظه‌ های زیبای اجابت، نامشان در میان دعاهای کودکان رنج کشیده باشد.

*باز هم افتخار و افتخار آفرینی حتماً نام قطره آهن را شنیده‌اید و اگر پدری و مادری دلسوز و نگران باشید برای سلامت جگرگوشه تان تجربه خوراندن این معجون حیاتی اما پردردسر را به او داشته‌اید. نگرانی سیاه شدن دندان‌های شیری کوچولو و تازه جوانه زده‌ای که دلتان نمی‌خواهد زیبایی لبخند کودکتان را کم کند و بوی ناخوشایندش، هم او و هم شما را آزرده کند. این فقط یکی از دغدغه‌های دانشمندان و افتخارآفرینان ایران اسلامی است. کسانی که گوششان به حرف و حدیث‌هایی صد من یک غاز بدهکار نبوده و سرشان به کار خودشان است. به نقل از مسولان ستاد نانو، چهار شرکت فعال در حوزه داروسازی، مکمل‌های دارویی و تغذیه‌ای بر پایه نانو را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. بازهم دست مریزاد به این‌همه افتخار و افتخارآفرینی! به دانشمندان و فناورانی که با ایمان، پرچم ایران را بر بلندای عزت و خودباوری نصب کرده‌اند و برای سرافرازی و سربلندی اش تا پای جان ایستاده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید